28 sierpnia w Błogoszczy odbyły się Dożynki Gminne 2011.
O godzinie 13.30 otwarcia Dożynek Gminnych i powitania zaproszonych gości oraz mieszkańców Błogoszczy dokonała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach zs. w Chodowie Elżbieta Wojtyra.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!