Reklama

Fiatem w drzewo

W Okrzei (gm. Krzywda) miał dziś miejsce wypadek drogowy. Fiat 126 p. uderzył w przydrożne drzewo. Do pomocy przy wydobywaniu z samochodu podróżujących nim wezwano straż pożarną.

Na miejsce wypadku przy drodze do Cisownika w okolicach stawów dotarły 4 zastępy straży pożarnej - jeden z łukowskiej JRG i 3 OSP - z Okrzei, Krzywdy i Woli Gułowskiej.

Z uszkodzonego fiata wyciągnięto 2 potłuczonych mężczyzn - 46-letniego i 25-letniego. Obaj zostali przewiezieni karetką do Szpitala św. Tadeusza w Łukowie.

Strażacy usunęli pozostałości pojazdu z pasa drogowego. Później w czasie czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję - oświetlali teren. Okoliczności zdarzenia bada policja w celu ustalenia przyczyn wypadku. Na miejscu ekipa dochodzeniowa zakończyła prace po godz. 18. (pgl)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama