Reklama

Gmina Siedlce obdaruje wszystkich nowo narodzonych mieszkańców

Piękne boksy prezentowe trafią do urodzonych w tym roku mieszkańców gminy Siedlce.

Ważna informacja jest taka, że nie będzie to pierwsze dziecko narodzone w 2023 roku, nie będą to też  tylko styczniowe bobasy, ale niespodzianka czeka na wszystkich nowo narodzonych, zameldowanych na terenie gminy Siedlce. 

Obejrzyj, co zawiera boks prezentowy!

Trzeba przyznać, że pakiety powitalne zamówione przez gminę Siedlce prezentują się bardzo gustownie.  A jak podoba Wam się ten pomysł na przywitanie maluchów?

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości