W Gręzowie doszło do nietypowego zdarzenia drogowego...
- O godz. 7.30 dyżurny KMP Siedlce otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Gręzów, na terenie przecięcia DK2 z nowo budowaną autostradą, samochód wjechał w hałdę piachu, uszkadzając przy tym oznakowanie drogowe. Po przybyciu na miejsce patrol policji zastał uszkodzony pojazd marki KIA. Na miejscu nie zastano kierującego. Pojazd został odholowany na parking strzeżony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP Siedlce - informuje sierż. szt. Barbara Jastrzębska z KMP Siedlce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze