Reklama

Gręzów: Rach-ciach Kia w piach

W Gręzowie doszło do nietypowego zdarzenia drogowego...

- O godz. 7.30 dyżurny KMP Siedlce otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Gręzów, na terenie przecięcia DK2 z nowo budowaną autostradą, samochód wjechał w hałdę piachu, uszkadzając przy tym oznakowanie drogowe. Po przybyciu na miejsce patrol policji zastał uszkodzony pojazd marki KIA. Na miejscu nie zastano kierującego. Pojazd został odholowany na parking strzeżony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP Siedlce - informuje sierż. szt. Barbara Jastrzębska z KMP Siedlce.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości