Reklama

Hotel w Galerii Fotografii Fokus

Krzysztof Gołuch w swej fotograficznej opowieści o niepełnosprawnych ujawnia, w jaki sposób praca nadaje życiu człowieka cel.

Zdjęcia z cyklu „Hotel” powstały w ciągu 3 lat w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Katowicach. Przedstawiają osoby niepełnosprawne zatrudnione w specjalnie do tego celu stworzonym Hotelu. Wszyscy pracownicy za wykonywaną prace otrzymują wynagrodzenie.

https://youtu.be/XWEnWOcpDLI

Krzysztof Gołuch w swej opowieści o niepełnosprawnych ujawnia, w jaki sposób praca nadaje życiu człowieka cel. Dzięki temu droga nie jest już taka ciężka i wyczerpująca.

Reklama
https://youtu.be/IPSJg8XcX0Y


Krzysztof Gołuch urodził się w Rudzie Śląskiej. Mieszka i pracuje w Knurowie. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Akademii Humanistyczno-Technicznej w Bielsku Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie (Czechy). Obecnie jest studentem studiów doktoranckich na tejże uczelni. Nagrodzony „Laurem Knurowa” w 2009 roku. Dwukrotny stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury w latach: 2008 i 2014. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

Wystawa czynna do 14 kwietnia od wtorku do piątku w godz. 11:00-17:00 oraz w niedziele w godz. 11:00-15:00.

Zdjęcia: Aga Król

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama