24 września podczas XLIV sesji Rady Gminy Zbuczyn ślubowanie na stanowisko wójta gminy Zbuczyn złożył Hubert Pasiak.
Jolanta Ługowska - przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej odczytała protokół z wyborów, a wójt elekt Hubert Pasiak złożył ślubowanie, tym samym objął już oficjalnie stanowisko wójta największej gminy w powiecie siedleckim.
Nowemu wójtowi gratulowali wójtowie gmin z naszego regionu, przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn oraz przedstawiciele wielu innych instytucji i stowarzyszeń.
Na uroczystej sesji pojawili się wszyscy wójtowie gminy Zbuczyn poprzednich kadencji.
Zachęcamy do obejrzenia nagrania z tego uroczystego momentu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!