Reklama

Hubert Pasiak złożył ślubowanie (video i zdjęcia)

24 września podczas XLIV sesji Rady Gminy Zbuczyn ślubowanie na stanowisko wójta gminy Zbuczyn złożył Hubert Pasiak.

Jolanta Ługowska - przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej odczytała protokół z wyborów, a wójt elekt Hubert Pasiak złożył ślubowanie, tym samym objął już oficjalnie stanowisko wójta największej gminy w powiecie siedleckim.

Nowemu wójtowi gratulowali wójtowie gmin z naszego regionu, przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn oraz przedstawiciele wielu innych instytucji i stowarzyszeń. 

Na uroczystej sesji pojawili się wszyscy wójtowie gminy Zbuczyn poprzednich kadencji.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z tego uroczystego momentu. 

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości