Reklama

I Siedlecki Rajd Rowerowy Przedsiębiorców

19 maja upływa termin zgłoszenia udziału w I Siedleckim Rajdzie Rowerowym Przedsiębiorców organizowanym przez Wschodnią Izbę Gospodarczą w Siedlcach oraz Prezydenta Miasta Siedlce.

Cele imprezy to głównie promocja zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku, ciekawa forma integracji środowiska biznesu i samorządu lokalnego oraz promocja naszego regionu jako świetnego miejsca do uprawiania rekreacyjnej turystyki rowerowej. Jest to impreza dwudniowa z noclegiem w Drohiczynie, na której poza jazdą na rowerze odbędą się spotkania z przedstawicielami medycyny w zakresie aktywnego wypoczynku, będą spotkania z przedstawicielami władz lokalnych oraz wieczór integracyjny w stylu średniowiecznym.

Rajd odbędzie się w terminie 27-28 maja 2011r. Szczegóły, regulamin rajdu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie WIG. (ed)




 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości