19 maja upływa termin zgłoszenia udziału w I Siedleckim Rajdzie Rowerowym Przedsiębiorców organizowanym przez Wschodnią Izbę Gospodarczą w Siedlcach oraz Prezydenta Miasta Siedlce.
Cele imprezy to głównie promocja zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku, ciekawa forma integracji środowiska biznesu i samorządu lokalnego oraz promocja naszego regionu jako świetnego miejsca do uprawiania rekreacyjnej turystyki rowerowej. Jest to impreza dwudniowa z noclegiem w Drohiczynie, na której poza jazdą na rowerze odbędą się spotkania z przedstawicielami medycyny w zakresie aktywnego wypoczynku, będą spotkania z przedstawicielami władz lokalnych oraz wieczór integracyjny w stylu średniowiecznym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!