Dziś przed południem Siedlce odwiedzili posłowie Ruchu Palikota: Janusz Palikot I Bartłomiej Bodio.
Relacja z tej wizyty w jednym z najbliższych papierowych wydań "TS".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!