Na DK2 w miejscowości Gręzów doszło do zderzenia sześciu pojazdów - pięciu samochodów osobowych i jednego ciężarowego.
Występują duże utrudnienia w ruchu. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba doznała obrażeń. Wkrótce podamy więcej informacji.
AKTUALIZACJA
Z napływających informacji wynika, że jadący od strony Siedlec kierowca volvo zatrzymał się, by skręcić w lewo, a za nim ustawiły się kolejne cztery auta. W tym momencie jadący od strony Warszawy kierowca ciężarówki zjechał na przeciwległy pas ruchu i "zmiótł" z drogi wszystkie stojące auta. Kierujący ciężarówką tłumaczył policjantom, że schylił się po papierosa, który mu upadł i stracił panowanie nad kierownicą. Ciężarówka zatrzymała się dosłownie pół metra od budynku mieszkalnego. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Poszkodowany został kierowca volvo. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja w Opolu kieruje na objazd przez Niwiski.
Za zdjęcia i film dziękujemy Czytelnikom.
https://www.youtube.com/watch?v=uobivlJ6HVUZdjęcia: Aga Król
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze