Reklama

Katolickie Liceum większe o jedną trzecią

Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach nie pęka w szwach po reformie oświaty i podwójnym roczniku. Chętnych do nauki w tej szkole było wielu, ale szkołę udało się powiększyć o jedną trzecią.

W środę odbyło się poświęcenie nowej części budynku i znajdującej się w nim kaplicy. - Tutaj bije serce naszej szkoły - mówił dyrektor LO ks. Jacek Świątek i dodaje, że "dzieło to wyrosło nie dzięki znajomościom i koneksjom, ale dzięki ludzkiej życzliwości".

Podczas uroczystości dziękowano wszytskm, którzy pomogli w budowie. (jj)

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości