Reklama

"Korneliada" w SP nr 12 w Siedlcach

Po raz IV w Szkole Podstawowej nr 12 odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce Międzyszkolna „Korneliada”.

W ramach Korneliady odbyły się:

1) Konkurs plastyczny dla klas I- III "Wesoły przyjaciel - bohater książki Kornela Makuszyńskiego" , 2) Konkurs plastycznydla klas IV - VI  "Kartka z komiksu na podstawie powieści K.Makuszyńskiego Szatan z siódmej klasy". 3) Konkurs literacki - "Byłam tam,byłem tam - relacja z mojego pobytu w Krainie powieści Pana Kornela". 4) Turniej wiedzy o życiu i twórczości K.Makuszyńskiego".

W Turnieju Wiedzy I miejsce zajęła SP nr 7, II miejsce SP nr 10  i III miejsce SP nr 6.

Reklama

Nagrody wręczyli: Pani dr Urszula Wyrzykowska-Dudek - dyrektor SCDiDN w Siedlcach, Pani dr Marzena Kowalczuk - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, Pani Hanna Głuchowska - dyrektor SP12 w Siedlcach i Pan Henryk Niedziółka - Przewodniczący Rady Miasta Siedlce.

Zdjęcia i tekst: Krzysztof Suchożebrski.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości