Krzysztof Boruta, były wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach został nowym dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.
Zastąpił na stanowisku Adama Tarkowskiego. Więcej na ten temat w kolejnym papierowym wydaniu „TS”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!