W ubiegłym tygodniu na siedleckiej uczelni odbyło się głosowanie indykacyjne, które jest jednym z elementów wyborów rektora.
W głosowaniu indykacyjnym wyłaniani są kandydaci na rektora uczelni. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dotychczasowego rektora prof. Mirosława Minkinę wskazało 77 pracownikow uczelni, a dr hab. Tamarę Zacharuk, prof. uczelni - 70 pracownikow. W głosowaniu nie wzięli udziału wszyscy elektorzy, których jest ponad 160.
Niedługo będą się odbywać spotkania wyborcze, a nowy rektor zostanie wybrany 23 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze