Wzięła na celownik siedlecką Kurię. Podsuwała biskupowi różne umowy do podpisu, miała pozyskać pieniądze na budowę nowego Muzeum Diecezjalnego. Aresztowano ją na trzy miesiące.
Nowego Muzeum Diecezjalnego nie będzie. Przynajmniej w najbliższym czasie. Plany budowy nowej siedziby trzeba odłożyć. Wszystko przez Annę K., która dysponowała fałszywymi pieczątkami i obiecywała miliony dotacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!