Reklama

Kuria ofiarą oszustki

Wzięła na celownik siedlecką Kurię. Podsuwała biskupowi różne umowy do podpisu, miała pozyskać pieniądze na budowę nowego Muzeum Diecezjalnego. Aresztowano ją na trzy miesiące.

Nowego Muzeum Diecezjalnego nie będzie. Przynajmniej w najbliższym czasie. Plany budowy nowej siedziby trzeba odłożyć. Wszystko przez Annę K., która dysponowała fałszywymi pieczątkami i obiecywała miliony dotacji. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości