Nasza Czytelniczka Angelika apeluje o ostrożność do kierowców poruszających się w okolicach ul. Terespolskiej w Siedlcach.
W pobliżu tej ulicy kręcą się dwa łosie, kóre przemieściły się w stronę Mostostalu. Zwierzęta moga wyskoczyć na ulicę, więc za naszym pośrednictwem pani Angelika prosi o ostrożność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!