Reklama

Łosie w okolicach Mostostalu

Nasza Czytelniczka Angelika apeluje o ostrożność do kierowców poruszających się w okolicach ul. Terespolskiej w Siedlcach.

W pobliżu tej ulicy kręcą się dwa łosie, kóre przemieściły się w stronę Mostostalu. Zwierzęta moga wyskoczyć na ulicę, więc za naszym pośrednictwem pani Angelika prosi o ostrożność.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości