Tancerze Caro Dance: Zosia Denisiuk i Michał Woiński z Siedlec zostali zwycięzcami dziecięcego talent show „Mali Giganci” telewizji TVN. - Jeśli gdzieś jest raj, to jestem przekonany, że właśnie tak się tam tańczy - podsumował finałowy występ siedleckiej pary juror Kuba Wojewódzki.
Z Zosią, Michałem i choreograf Caro Dance Iwoną Marią Orzełowską rozmawiamy na temat udziału dzieci w programie, znajmości z Anną Dereszowską, czy Kubą Wojewódzkim, a także dalszych planów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!