Reklama

Mali Giganci z Siedlec!

Tancerze Caro Dance: Zosia Denisiuk i Michał Woiński z Siedlec zostali zwycięzcami dziecięcego talent show „Mali Giganci” telewizji TVN. - Jeśli gdzieś jest raj, to jestem przekonany, że właśnie tak się tam tańczy - podsumował finałowy występ siedleckiej pary juror Kuba Wojewódzki.

Z Zosią, Michałem i choreograf Caro Dance Iwoną Marią Orzełowską rozmawiamy na temat udziału dzieci w programie, znajmości z Anną Dereszowską, czy Kubą Wojewódzkim, a także dalszych planów. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości