Reklama

Mali Giganci z Siedlec!

Tancerze siedleckiego Caro Dance: Zosia Denisiuk i Michał Woiński zostali zwycięzcami programu TVN „Mali Giganci”!

Siedlczanie  w programie znajdowali się pod opieką Anny Dereszowskiej. W finale zmierzyli się z podopiecznymi Grzegorza Hyżego. W ostatecznym głosowaniu, opinie jurorów się podzieliły: Agnieszka Chylińska zagłosowała za Hyżakami, a Kasia Bujakiewicz wybrała Kadrę Anki. Decydujący głos należał do Kuby Wojewódzkiego. Kuba zagłosował na siedlczan! Gratulujemy!

Ogłoszenie werdyktu obejrzycie tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości