Reklama

Mężczyzna raniony nożem w miejscowości Rudzienko w gm. Dobre

31 grudnia po godz. 12. W miejscowości Rudzienko w gm. Dobre doszło do ranienia mężczyzny nożem.

Jak informuje sierż. sztab. Elżbieta Zagórska z mińskiej policji – 51-letni mężczyzna ranił nożem 30-latka, który wyszedł na spacer z kobietą. Nie wiadomo jeszcze, co było powodem takiej sytuacji, wiadomo, że obaj mężczyźni nie znali się. Poszkodowanego karetka zabrała do szpitala na oddział SOR.  Sprawca został ujęty w wyniku obywatelskiego zatrzymania, przekazany został policjantom ze Stanisławowa, z urazem nogi trafił do szpitala, skąd przewieziono go do policyjnego aresztu. Sprawca był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 1,5 promila alkoholu. Poszkodowany został również mężczyzna, który zatrzymał napastnika, z urazem nogi też trafił do szpitala.

Poszkodowany to mieszkaniec gm. Dobre, napastnikiem jest mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, przebywający w Warszawie.

Reklama

Zdjęcia: OSP Dobre

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości