Pochodząca z gminy Górzno 24-letnia Angelika Staros walczy o tytuł Miss Polonia 2016. Finał konkursu już za kilka tygodni.
Po kilku latach przerwy powraca konkurs piękności Miss Polonia. Pod koniec czerwca w Warszawie odbył się półfinał, podczas którego jury wybrało 20 najpiękniejszych dziewcząt. Wśród nich jest Angelika Staros z Samorządek w gminie Górzno. Czy pochodzącej z naszego regionu kandydatce uda się pokonać 19 innych dziewcząt i zdobyć koronę najpiękniejszej? Tego dowiemy się już za kilka tygodni.
Udział w konkursie jest stresujący?
– Nie, traktuję go jako kolejne doświadczenie życiowe. Poza tym na scenie czuję się jak ryba w wodzie, nie mam powodów, aby się denerwować.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!