Biskup Kazimierz Gurda mianował nową dyrektor I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach.
Stanowisko od 1 września obejmie dr Jolanta Łopuska, dotychczasowa wicedyrektor szkoły. Dotychczasowy dyrektor I KLO - ks. mgr lic. Jacek Władysław Świątek pełnił funkcję od 1 września 2012 roku.
I Katolickim Ogólnokształcącym w Siedlcach po raz pierwszy pokieruje osoba świecka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Byly dyrektor nie byl człowiekiem dialogu rodzic-nauczyciel- dyrektor. Kto miał do czynienia ten wie.
A nauczyciele i większość rodziców uważa co innego, ja też. A były dyrektor chyba ma doktorat.
Katolik to szkoła z klasą, gdzie poziom wymagań i wpajane młodzieży wartości idą w parze. Gratuluję pani dyrektor i życzę wielu sukcesów. Niech Bóg ma szkołę, prowadzoną przez tak zacną osobę, w swojej opiece.
Miałem na studiach kilku absolwentów "katolika". Największe lumpy z roku. Non stop balet i wszelkie możliwe przy tym "atrakcje". Szczególnie dotyczyło to zerwanych ze smyczy dziewczyn z tzw. dobrych, chrześcijańskich domów. "Wartości" na poziomie kierownictwa w Ordo Iuris.
Wartości ponad wszystko. Zakładają one że polityka kleru głoszona na tzw. "kazaniach" jest dla dewotów świętą prawdą, którą łakną jak kania dżdżu.
Wspaniały człowiek, doskonały pedagog. Gratuluję doskonałego wyboru.
To szkoła ideologii katolickiej. Modlitwa nie mniej ważna jak nauka. Ranking szkół potwierdza dość słabą pozycję tego liceum
Księża i dzieci... Co może pójść nie tak?
A kto w ogóle chodzi do takiej szkoły?
Moja córka chodzi i bardzo sobie chwali.Wybrala tą szkołę sama i wie po co do niej chodzi . A młodzież jest różna.Nie trzeba mierzyć jedna miarką wszystkich.Jak dziecko będzie chciało się uczyć to czy będzie to katolik czy szkoła świecka to będzie się uczyło. A jak nie chce to żadna szkoła nauczyciele i rodzice go do tego nie zmuszą.. Proszę patrzeć na naukę przez swoją osobę....
Byly dyrektor nie byl człowiekiem dialogu rodzic-nauczyciel- dyrektor. Kto miał do czynienia ten wie.
A nauczyciele i większość rodziców uważa co innego, ja też. A były dyrektor chyba ma doktorat.
Katolik to szkoła z klasą, gdzie poziom wymagań i wpajane młodzieży wartości idą w parze. Gratuluję pani dyrektor i życzę wielu sukcesów. Niech Bóg ma szkołę, prowadzoną przez tak zacną osobę, w swojej opiece.