Reklama

Nowa dyrektor I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach

Biskup Kazimierz Gurda mianował nową dyrektor I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach.

Stanowisko od 1 września obejmie dr Jolanta Łopuska, dotychczasowa wicedyrektor szkoły. Dotychczasowy dyrektor I KLO -  ks. mgr lic. Jacek Władysław Świątek pełnił funkcję od 1 września 2012 roku. 

I Katolickim Ogólnokształcącym w Siedlcach po raz pierwszy pokieruje osoba świecka.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/07/2025 13:39
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Xyz - niezalogowany 2025-07-04 16:15:29

    Byly dyrektor nie byl człowiekiem dialogu rodzic-nauczyciel- dyrektor. Kto miał do czynienia ten wie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • wowek - niezalogowany 2025-07-04 20:51:29

    A nauczyciele i większość rodziców uważa co innego, ja też. A były dyrektor chyba ma doktorat.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Felixa - niezalogowany 2025-07-04 17:28:55

    Katolik to szkoła z klasą, gdzie poziom wymagań i wpajane młodzieży wartości idą w parze. Gratuluję pani dyrektor i życzę wielu sukcesów. Niech Bóg ma szkołę, prowadzoną przez tak zacną osobę, w swojej opiece.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości