Reklama

Nowy prezydent Siedlec i nowa rada miasta (zdjęcia+filmy)

Tomasz Hapunowicz dzisiaj, 7 maja objął stanowisko prezydenta miasta Siedlce. Podczas uroczystej sesji radni miasta złożył przysięgę, a radni nowej kadencji złożyli ślubowanie.

https://youtu.be/ojJiYjZmwRM

Radni Rady Miasta Siedlce ślubowali.

7 maja na I sesji IX kadencji siedleckiej rady miasta odbyło się m.in. zaprzysiężenie wybranego 21 kwietnia prezydenta miasta.

https://youtu.be/4Ui7rpl0Bqo

– Wchodząc w kolejną kadencje, odczuwam, podobnie jak państwo radni, podekscytowanie, wzruszenie, ale też wiele obaw – mówił po tej uroczystości Tomasz Hapunowicz. – Dzisiaj wspólnie przejmujemy odpowiedzialność za nasze miasto. Jestem przekonany, że wszyscy odczuwacie jej ciężar - stwierdził.

Reklama

Były gratulacje i życzenia.

Wybrano również przewodniczącego Rady Miasta Siedlce, którym został Maciej Nowak i dwóch wiceprzewodniczących: Henryka Niedziółkę i Roberta Chojeckiego.

https://youtu.be/O8_WAEFgvYM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości