Tomasz Hapunowicz dzisiaj, 7 maja objął stanowisko prezydenta miasta Siedlce. Podczas uroczystej sesji radni miasta złożył przysięgę, a radni nowej kadencji złożyli ślubowanie.
https://youtu.be/ojJiYjZmwRMRadni Rady Miasta Siedlce ślubowali.
7 maja na I sesji IX kadencji siedleckiej rady miasta odbyło się m.in. zaprzysiężenie wybranego 21 kwietnia prezydenta miasta.
https://youtu.be/4Ui7rpl0Bqo– Wchodząc w kolejną kadencje, odczuwam, podobnie jak państwo radni, podekscytowanie, wzruszenie, ale też wiele obaw – mówił po tej uroczystości Tomasz Hapunowicz. – Dzisiaj wspólnie przejmujemy odpowiedzialność za nasze miasto. Jestem przekonany, że wszyscy odczuwacie jej ciężar - stwierdził.
Były gratulacje i życzenia.
Wybrano również przewodniczącego Rady Miasta Siedlce, którym został Maciej Nowak i dwóch wiceprzewodniczących: Henryka Niedziółkę i Roberta Chojeckiego.
https://youtu.be/O8_WAEFgvYMChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze