Reklama

Ostatnia szansa, żeby zgłosić swojego pupila!

To już ostatnia szansa, by zgłosić ukochanego pupila do konkursu. Wszystkie zwierzaki będą bohaterami jednego z wydań „TS”, w którym umieścimy Ściankę Pupila. Uwaga! Od 2 grudnia uruchamiamy głosowanie!

Swoje zwierzaki możecie zgłaszać już tylko do 1 grudnia: mailem ([email protected]), przez nasz profil na Facebooku lub pocztą na adres: ul. Armii Krajowej 11, 08-110 Siedlce. Możecie też przynieście zdjęcie do redakcji (II piętro). Pamiętajcie, by w treści wiadomości podać swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz imię pupila.

Od 2 grudnia rusza głosowanie. Pełną listę uczestników z numerami konkursowymi znajdziecie na naszej stronie www.tygodniksiedlecki.com.

W jaki sposób oddać głos na najlepsze zdjęcie pupila? Należy wysłać SMS na nr 7148, wpisując w treści: pupil i dodając numer uczestnika (np. pupil.20). Koszt SMS - 1,23 zł z VAT. Na poszczególne zdjęcia można wysyłać nieograniczoną liczbę SMS -ów. Głosowanie będzie trwało do 20 grudnia do północy. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie www. tygodniksiedlecki.com w zakładce „konkursy”.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama