Dzisiaj, 10 października ok. godz. 17.00 między Żebrakiem a Trzcińcem zapaliła się stodoła. Przybyli na miejsce strażacy dogaszają pożar.
Pozdrawiam z Holandii - stały czytelnik "TS".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!