Reklama

Pierwsza sesja Rady Gminy Paprotnia. Przewodniczącą kobieta...

W gminie Paprotnia historyczne wydarzenie. Po raz pierwszy w historii przewodnictwo w radzie objęła kobieta. Anna Kosińska została właśnie wybrana na przewodniczącą Rady Gminy Paprotnia.

Anna Kosińska do końca lutego była pracownicą urzędu gminy. Przeszła na emeryturę i zdobyła mandat radnej. Koledzy obdarzyli ją zaufaniem, oddając na nią 11 głosów. Rywal pani Anny, Józef Nasiłowski uzyskał 4 głosy poparcia. Nowa przewodnicząca pracowała ponad 40 lat pracy na stanowisku inspektora ds. zagospodarowania przestrzennego, budownictwa, drogownictwa.

Reklama

Podczas sesji wszyscy radni gminy Paprotnia złożyli ślubowanie, także wójt Leszek Trębicki. W radzie gminy jest 8 nowych radnych. Zastępca przewodniczącej RG został Henryk Skwierczyński.

Zdjęcia Mariola Zaczyńska

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości