Reklama

Piłkarki z całej Polski zagrają w Siedlcach – pomagamy Tymkowi!

Na obiektach ARMS przy ul. Prusa 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt „Summer Girls Cup 2025”, w którym udział wezmą 12 drużyn z całego kraju.

Już w sobotę, 28 czerwca 2025 roku, Siedlce staną się stolicą kobiecego futbolu! Na obiektach ARMS przy ul. Prusa 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt „Summer Girls Cup 2025”, w którym udział wezmą 12 drużyn z całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest MKS Pogoń Siedlce, a emocji na boisku na pewno nie zabraknie.

Ale to nie tylko święto sportu – to przede wszystkim turniej z sercem. W tym roku gramy dla Tymka Kalaty – dzielnego chłopca z Siedlec, który zmaga się z ciężką chorobą. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na jego leczenie i rehabilitację.

Reklama

 

 

To coś więcej niż turniej. To pokaz solidarności, pasji i ogromnych serc tych młodych zawodniczek oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację. Sport jednoczy i daje siłę – tym razem pomoże także Tymkowi – podkreśla jeden z organizatorów z MKS Pogoń Siedlce.

Przed nami wyjątkowe wydarzenie – pełne sportowej walki, emocji i nadziei. Warto przyjść, kibicować i dorzucić swoją cegiełkę do tej pięknej inicjatywy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Siedlec i okolic – rodziny, fanów futbolu, ludzi dobrego serca – bądźmy razem, wspierajmy Tymka i pokażmy, że pomaganie naprawdę jest piękne!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2025 11:59
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości