Reklama

Pożar drewnianego domu mieszkalnego w gminie Korczew. Właściciela zabrała policja

Dzisiaj przed południem w miejscowości Czaple Górne w gminie Korczew wybuchł pożar drewnianego domu mieszkalnego. Ogień objął niemal cały budynek.

- Zniszczenia są dość poważne. Zawaliła się duża częśc dachu - informuje nas rzecznik siedleckiej PSP mł. brygf. Paweł Kulicki. - Na szczęście nikt nie ucierpiał w pożarze. 

Jak się dowiedzieliśmy, właściciela płonącego domu zabrała policja. O przyczynę zapytaliśmy rzecznik siedleckiej KMP nadkom. Agnieszkę Świerczewską . 

Właściciel domu został zatrzymany, ponieważ był nietrzeźwy. Po wytrzeźwieniu, policja przesłucha mężczyznę, by wyjaśnić wszystkie okoliczności w jakich doszło do pożaru - informuje pani rzecznik.  

Reklama

fot. OSP Korczew

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości