Reklama

Prezydent Tomasz Hapunowicz i siedleccy radni zaprzysiężeni

Trwa pierwsza sesja nowej kadencji Rady Miasta Siedlce. Radni złożyli ślubowanie. Zaprzysiężono też nowego prezydenta miasta Siedlce Tomasza Hapunowicza.

Na sesji nie pojawił się były prezydent Siedlec Andrzej Sitnik. Henryk Niedziółka odczytał pismo, w którym Andrzej Sitnik przekazał, że nie może uczestniczyć w pierwszej sesji rady miasta, a ślubowanie na radnego złoży podczas kolejnych obrad RM.

Nowym przewodniczącym siedleckiej Rady Miasta został Maciej Nowak. Na wiceprzewodniczących RM wybrano Roberta Chojeckiego i Henryka Niedziółkę, przewodniczący poprzedniej kadencji.

Reklama

Na pierwszym posiedzeniu Rady Miasta Siedlec pojawili się; Krzysztof Tchórzewski, Maria Koc oraz Waldemar Kraska.

Zdjęcia Aga Król

Nowi radni siedleckiej Rady Miasta złożyli ślubowanie. Fot. Aga Król

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości