Reklama

Przechodzący ul. Przechodnią mają odruchy wymiotne

Chciałbym Państwa zainteresować pewną sprawą. Załączone zdjęcie wykonałem w sobotę po południu. Zdjęcie, jak łatwo zauważyć, przedstawia ulicę Przechodnią w Łukowie. Kto jest odpowiedzialny za jej czystość?

Dlaczego w sobotę po południu, po usunięciu się stamtąd osób handlujących na tej ulicy, nikt nie zadbał o to, by wygląd ulicy nie powodował u osób przyjeżdżających do Miasta i osób przechodzących tamtędy odruchów wymiotnych?
Dodam tylko, że kwestia tej ulicy nie jest tak do końca jasna. Otóż ten terenjest własnością PKS Łuków S.A., który obecnie zmienia jednocześnie właściciela i prezesa, więc pewnie nie w głowie mu dbanie o czystość.
Miasto, dla którego to jest wizytówka, bo to widzą jako pierwszy widok osoby, przyjeżdżające do Łukowa autobusem, pewnie nic nie zrobi, bo to nie jego teren. 
Ta sama uwaga tyczy się PUiK-u - spółki miejskiej, odpowiedzialnej za czystość Miasta, której żółta śmietniczka jest widoczna na zdjęciu. A osoby tam handlujące... cóż... pozostawię to bez komentarza.
Pozdrawiam serdecznie I liczę, że nagłośnicie Państwo tę sprawę.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości