Reklama

Rywalizacjia OSP z powiatu siedleckiego

22 września na stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla OSP powiatu siedleckiego.

Zawody otworzyli st. bryg. Andrzej Celiński –  Komendant Miejski PSP w Siedlcach oraz Dariusz Stopa – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Siedlcach.  

W zawodach startowały cztery drużyny kobiece i jedenaście męskich.

W kategorii generalnej wśród kobiecych drużyn na najwyższym podium stanęły dziewczyny z OSP w Wiśniewie, na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP Skórzec, a na trzecim  OSP Seroczyn.

Klasyfikację generalną wśród mężczyzny wygrała drużyna z OSP w Hołubli, drugie miejsce zajęli panowie z OSP w Dziewulach, a na trzecim drużyna z OSP Wielgorz.

Reklama
w grupie "A"

1. miejsce -   OSP Hołubla z wynikiem 90,01 pkt

2. miejsce -   OSP Dziewule z wynikiem 91,25 pkt

3. miejsce -   OSP Wielgorz z wynikiem 103,46 pkt

w grupie"C"

1. miejsce -   OSP Wiśniew z wynikiem 120,63 pkt

2. miejsce -   OSP Skórzec z wynikiem 127,50 pkt

3. miejsce -   OSP Seroczyn z wynikiem 138,01 pkt

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości