W żandarmerii wojskowej w Mińsku Mazowieckim miało dojść już do czterech samobójstw.
Jak poinformował Onet, w tym tygodniu odebrał sobie życie młody żołnierz z wydziału kryminalnego Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej.
Jak się okazuje, nie jest to pierwsze samobójstwo w tej jednostce. Onet podaje, że na życie targnęło się już troje żołnierzy Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej (OSŻW) w Mińsku Mazowieckim (a wszyscy mieli służyć w jednym batalionie). Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz zlecił w trybie pilnym stworzenie telefonu zaufania dla żołnierzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze