Reklama

Samobójstwa żołnierzy w Mińsku Mazowieckim. Pilnie potrzebny telefon zaufania

W żandarmerii wojskowej w Mińsku Mazowieckim miało dojść już do czterech samobójstw.

Jak poinformował Onet, w tym tygodniu odebrał sobie życie młody żołnierz z wydziału kryminalnego Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej.

Jak się okazuje, nie jest to pierwsze samobójstwo w tej jednostce. Onet podaje, że na życie targnęło się już troje żołnierzy Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej (OSŻW) w Mińsku Mazowieckim (a wszyscy mieli służyć w jednym batalionie). Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz zlecił w trybie pilnym stworzenie telefonu zaufania dla żołnierzy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości