Jak informuje PWiK, dziś (13 grudnia) ok. godz. 4.30 doszło do awarii sieci wodociągowej przy ul. Sokołowskiej.
Dopływ wody wstrzymano na odcinku od ul. Rynkowej do ul. Jagiełły.
Planowane wznowienie dostaw: do godz. 15:00.
Punkt zastępczego poboru wody został podstawiony przy ul. Sokołowskiej 60A.
PWiK przeprasza za utrudnienia i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Awarie się zdarzają! Zaraz będą telefony do "PWiK" z pytaniami o której będzie woda?!:):)
Awarie dziwnie często zdarzają się po wytchuziowaniu wodociągów. Pewnie lewacki sabotaż
woda już jest
Awarie się zdarzają! Zaraz będą telefony do "PWiK" z pytaniami o której będzie woda?!:):)
Awarie dziwnie często zdarzają się po wytchuziowaniu wodociągów. Pewnie lewacki sabotaż
woda już jest