Na ul. Kazimierzowskiej, na wysokości siedziby Nadleśnictwa Siedlce, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki.
Nie ma osób poszkodowanych, ale występują utrudnienia w ruchu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący mercedesem, z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w bok naczepy jadącej w przeciwnym kierunku ciężarówki. W wyniku zdarzenia delikatnie uszkodzone zostało jeszcze jedno auto.
Aktualizacja: Kierujący mercedesem został ukarany mandatem. Ruch jest już płynny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze