W siedleckiej Komendzie Policji jest kilkanaście telefonów komórkowych, które czekają na swoich właścicieli.
KMP informuje, że do siedleckiej jednostki zgłosiły się osoby postronne, które znalazły telefony komórkowe. Właściciele mogą zgłosić się po swoją własność do oficera prasowego, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numer telefonu 501 531 305.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze