Reklama

Siedlce: Zlikwidowano nielegalny salon gier

Na terenie Siedlec zlikwidowano nielegalny salon gier.

- Siedleccy policjanci, wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie przeszukali wytypowany lokal na terenie Siedlec, w którym ujawnili pięć automatów służących do organizowania nielegalnych gier hazardowych. Na miejscu zabezpieczono ponad 20 tys. zł w gotówce - informuje kom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy KMP Siedlce. - Automaty ustawione w lokalu były wykorzystywane przez graczy do urządzania nielegalnych losowych gier hazardowych o wygrane rzeczowe/punktowe, zamieniane następnie przez obsługę lokalu na wygrane pieniężne, co poświadcza zebrany podczas czynności materiał dowodowy. Ponadto automaty ustawione w lokalu służyły organizatorowi do uzyskiwania nieopodatkowanych dochodów z tytułu nielegalnych gier hazardowych. Łączna wartość zabezpieczonego mienia wynosi ponad 80 tys. zł. W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa, jedna osoba usłyszała zarzut prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

Reklama

Za posiadanie nielegalnych automatów grożą kary w wysokości 100 tys. zł od sztuki. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

(za KMP Siedlce)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości