Coraz więcej siedlczan zwraca uwagę na powracający problem brzydkiego zapachu unoszącego się w poszczególnych dzielnicach Siedlec.
-Już przez długi czas był spokój - mówi mieszkanka osiedla przy Mieszka. - Ale od 2-3 tygodnie bywają dni, zwłaszcza rankiem i wieczorem, że zbiera na mdłości. Ani okna otworzyć, ani balkonu.
Skąd unosi się fetor? Siedlczanka zwraca uwagę, że mimo upału i suchego powietrza, unoszący się zapach przypominał "coś zgniłego, wilgotnego".
Zanim zadamy pytania władzom miasta, czy dostrzegły problem i czy napływały skargi do urzędników, chcielibyśmy poznać opinię mieszkańców, czy i gdzie występuje podobny problem. Czy to kłopot jedynie III etapu, czy także innych dzielnic? Możecie Państwo podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Jeśli problem jest szerszy, może uda nam się stworzyć "mapę smrodu", co może być wskazówka dla urzędników i służb.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Sierpień 2025 Ulica Jagiełły -smród od jakiegoś czasu jest nie do zniesienia . W nocy nie można otworzyć okna ponieważ odór jest nie do wytrzymania . Sytuacja pojawia się od conajmniej dwóch lat i nikt z tym nic nie zrobił . A szczególnie dotkliwie czuć w nocy z soboty na niedzielę , taka sytuacja pojawia się często.
Smród pojawia się nocą, noce są gorące a okien nie można otworzyć bo zapachu nie da sie znieść. Nowy Swiat, okolice kauflandu , sokolowska. Czy ktoś w końcu pomoże mieszkańcom?
Sierpień 2025 Ulica Jagiełły -smród od jakiegoś czasu jest nie do zniesienia . W nocy nie można otworzyć okna ponieważ odór jest nie do wytrzymania . Sytuacja pojawia się od conajmniej dwóch lat i nikt z tym nic nie zrobił . A szczególnie dotkliwie czuć w nocy z soboty na niedzielę , taka sytuacja pojawia się często.
Smród pojawia się nocą, noce są gorące a okien nie można otworzyć bo zapachu nie da sie znieść. Nowy Swiat, okolice kauflandu , sokolowska. Czy ktoś w końcu pomoże mieszkańcom?