Sławomir Badurka - impresario teatralny, wspólnie z Centrum Kultury i Sztuki współtworzy program I Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Teatralnych „Śmichy Chichy 2011”. Ściągnął do Siedlec m.in. takie spektakle, jak „Klimakterium” czy „Goło i wesoło”, nie licząc całej plejady gwiazd z Krystyną Sienkiewicz, Katarzyną Figurą i Piotrem Gąsowskim na czele. Prowadzi własną firmę impresaryjną „Badurek Art”, współpracuje z warszawskimi Teatrami „Capitol” i „Finestra” oraz Agencjami „Gudejko” i „Klimaty”.
Czy uznani aktorzy dostają w Siedlcach takie same gaże za występ, jak np. w „Capitolu”? Stać ich później na kupienie w bufecie krwawego befsztyka czy tylko klusek z serem?Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!