Reklama

Śmierć na torach w Anielinie

Około pół kilometra przed stacją PKP Mińsk Mazowiecki-Anielina pociąg śmiertelnie potrącił człowieka.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że było to prawdopodobnie samobójstwo. Obecnie przejazd kolejowy jest zamknięty, występują utrudnienia w ruchu pociągów (pociagi poruszają się jednym torem) i samochodów. Na miejscu pracują służby. Prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualizacja: Do zdarzenia doszło ok. 11.40. Jak informuje nas rzecznik prasowy mińskiej policji aspirant Marcin Zagórski ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat wbiegł z rowu wprost pod nadjeżdżający pociąg.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama