Reklama

Spotkanie z ks. Markiem Dziewieckim w Siedlcach

Siedleckie Stowarzyszenie Szansa „Na Rzecz Osób Dotkniętych Chorobą Alkoholową, Narkomanią i Hazardem” zaprasza na spotkanie z księdzem Markiem Dziewieckim.

Spotkanie odbędzie się  10 czerwca w Centrum Kształcenia Plejada w Siedlcach przy ul. Dylewicza 10. Rozpocznie się o godzinie 13. Rozważane będzie zagadnienie „Co to znaczy być wolnym?".

Ksiądz Marek Dziewiecki jest autorem ponad 70 książek i artykułów na temat wychowania, małżeństwa i rodziny, psychologii zdrowia, profilaktyki i terapii uzależnień, a także z zakresu komunikacji międzyludzkiej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama