W Sali Bankietowej Aleksandria odbywa się studniówka maturzystów z ZSP nr 6 w Siedlcach.
Studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, siedleckiej "Kolejówki".
https://youtu.be/FdHJ45zPKUINa uroczystości gości prezydent Andrzej Sitnik. Poloneza tańczonego przez uczniów obserwowali rodzice.
https://youtu.be/rjmKroD9C8kW balu uczestniczą:
Klasa 5ap - technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Klasa 5bp - technik geodeta
Klasa 5cp - technik transportu kolejowego
Klasa 5dp - technik budownictwa kolejowego
Zdjęcia: Piotr Księżopolski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze