Reklama

Święto Niepodległości w Siedlcach (galeria zdjęć i filmy)

Na Placu Wolności odbyły się uroczystości z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W kościele św. Józefa została odprawiona msza, po której przemaszerowano pod pomnik wolności.

Odśpiewano hymn Polski.

Odczytano apel poległych i oddano salwę honorową.

Swoje przemówienie wygłosił prezydent Siedlec Andrzej Sitnik.

Na zakończenie uroczystości Orkiestra Wojskowa z Siedlec zagrała Pieśń Reprezentacyjną Wojska Polskiego - My pierwsza brygada.

Po uroczystości była gorąca grochówka.

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości