W obu siedleckich szpitalach przebywa obecnie 137 pacjentów z covid-19.
W Szpitalu Miejskim jest to 76 osób, a w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim - 61 osób (w tym 51 w szpitalu tymczasowym). W ciągu ostatniej doby w tej placówce z powodu covid-19 zmarła jedna osoba, a pięć uznano za ozdrowieńców. (jj)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!