Reklama

Sytuacja covidowa w szpitalach

W obu siedleckich szpitalach przebywa obecnie 137 pacjentów z covid-19.

W Szpitalu Miejskim jest to 76 osób, a w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim - 61 osób (w tym 51 w szpitalu tymczasowym). W ciągu ostatniej doby w tej placówce z powodu covid-19 zmarła jedna osoba, a pięć uznano za ozdrowieńców. (jj)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama