Reklama

Topili się w zalewie

2 lipca wieczorem dwóch nastolatków w wieku 14 i 17 lat zaczęło się topić w łosickim zalewie.

Pomocy udzieliły im postronne osoby. Po wydobyciu z wody przez 30 minut prowadzono akcję reanimacyjną jednego z nich, zanim przywrócono funkcje życiowe. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Stan 14 latka określany jest jako ciężki -  mówi Tomasz Zozula, rzecznik KPP Łosice.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości