Reklama

Toyotami w drodze do Tokio!

Najnowsze, hybrydowe Aurisy otrzymały dzisiaj (16 sierpnia) siedleckie koszykarki od salonu Auto Podlasie, autoryzowanego dealera Toyoty w Siedlcach. - Zawsze jesteśmy gotowi wspierać sport na najwyższym poziomie, a MKK, grając w ekstraklasie kobiecej koszykówki, taki poziom reprezentuje - mówił wiceprezes salonu, Jarosław Bolesta.

Do przekazania pojazdów doszło w siedzibie Auto Podlasia  przy ulicy Terespolskiej 14.  PGE MKK Siedlce otrzymał do użytku 3 auta w komfortowej dla sportowców wersji kombi.
 

- Uważam nasze stosunki za wzorcowe. Nigdy się na Auto Podlasiu nie zawiedliśmy i życzyłbym sobie podobnych relacji ze wszystkimi sponsorami. Przyświeca nam cel podwyższenia poziomu kobiecej koszykówki w Polsce. Dlatego MKK budowany jest na młodych, perspektywicznych dziewczynach, które będę miały możliwość rozwoju. Tworzy się tutaj przyszłość polskiego basketu i cieszę się, że Toyota uczestniczy w tym projekcie - mówił trener PGE MKK, Teodor Mollov.

Reklama

Taka forma współpracy pomiędzy klubem i Auto Podlasiem powoli staje się tradycją. Salon wyposaża koszykarki w samochodową flotę od kiedy zespół gra w Tauron Basket Lidze, czyli już trzeci sezon.
 

- Toyota będzie głównym sponsorem Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Przy MKK buduje się Team Poland Tokio 2020, który ma dać nam sukces podczas imprezy. Skoro więc możemy wesprzeć ten ambitny projekt tutaj na rynku lokalnych - z radością z to robimy. Siedlecki sport też powinien na tym skorzystać  - uzasadniał decyzję o kontynuacji sponsoringu Jarosław Bolesta.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości