Reklama

W gminie Domanice będą znowu wybory

Emilia Kęmpka nie jest już radną gminy Domanice. O wygaśnięciu jej mandatu zadecydował komisarz
wyborczy. Ale to nie znaczy, że Emilia Kęmpka pożegnała się z domanickim samorządem.

– Powołałem Emilię Kęmpkę na stanowisko zastępcy wójta – poinformował Tomasz Miszta, wójt gminy
Domanice.

Wcześniej odwołał z tego stanowiska Marcina Rombla. Ale pan Marcin pozostaje w urzędzie gminy. – Będzie odpowiadał za pracę biura rady gminy – dodał wójt Miszta.

Kto zajmie miejsce Emilii Kęmpki w radzie gminy? – Komisarz wyborczy zarządzi wybory, prawdopodobnie zaraz po wakacjach – tłumaczy Tomasz Miszta.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości