Emilia Kęmpka nie jest już radną gminy Domanice. O wygaśnięciu jej mandatu zadecydował komisarz
wyborczy. Ale to nie znaczy, że Emilia Kęmpka pożegnała się z domanickim samorządem.
– Powołałem Emilię Kęmpkę na stanowisko zastępcy wójta – poinformował Tomasz Miszta, wójt gminy
Domanice.
Wcześniej odwołał z tego stanowiska Marcina Rombla. Ale pan Marcin pozostaje w urzędzie gminy. – Będzie odpowiadał za pracę biura rady gminy – dodał wójt Miszta.
Kto zajmie miejsce Emilii Kęmpki w radzie gminy? – Komisarz wyborczy zarządzi wybory, prawdopodobnie zaraz po wakacjach – tłumaczy Tomasz Miszta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze