Reklama

W Korczewie... Magia lat 20-tych (fotogaleria)

Ta impreza nigdy nie zawodzi a w tym roku wyjątkowo sprzyjała jej także pogoda. Na festyn „Magia lat 20-tych” przyjechały setki osób, także spoza naszego regionu. Bo wyjątkowy klimat tej imprezy jest już znany bardzo szeroko, nawet w samej stolicy.

Trudno się dziwić takiej frekwencji, bo chyba nigdzie poza Korczewem nie można delektować się nie tylko muzyką czy modą z epoki, ale także zabytkowymi samochodami i motocyklami, które licznie zjechały do Korczewa. Od pasjonatów motoryzacji zawsze można się dowiedzieć ciekawych rzeczy.

- Pierwszy był samochód parowy, ale po nim były pojazdy z napędem elektrycznym lub gazowym a nie benzynowym - wyjaśniał pan Waldemar, który ze swoim „Fordem T” przyjechał z Konstancina.

Nie tylko wspaniałe samochody tworzyły klimat z epoki. Na scenie prezentowali się między innymi - Warszawska Kapela z Targówka, Chór Wokaliza czy Stylowa Orkiestra Taneczna. W Korczewie wszystko było stylowe.

Reklama

Szersza relacja z imprezy na łamach „TS”. (Z.J.)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości