Reklama

W świątecznej atmosferze podpisano umowę patronacką

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 - w Kolejówce – w świątecznej atmosferze odbył się VI Szkolny Dzień Kolejarza.

 

Dzień Kolejarza, to cykliczna impreza szkolna, zapoczątkowana przez uczniów. Centralnym punktem programu było podpisanie umowy patronackiej.  PKP Intercity S.A. reprezentowane przez prezesa Zarządu Marka Chraniuka, objęło patronatem uczniów szkoły kształcących się w zawodzie technik pojazdów kolejowych. W szkole umowę podpisali dyrektor Zakładu Centralnego PKP Intercity S.A. Ewa Gruszka, prezydent miasta Siedlce Andrzej Sitnik, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach Monika Kowalczyk.

Reklama

Prelekcję o bezpieczeństwie na przejazdach „Szlaban na ryzyko” przeprowadził absolwent szkoły i pracownika PKP PLK S.A. Łukasz Kabat.

Muzycznym prezentem dla wszystkich uczestników uroczystości była kolęda „Uciekali, uciekali”, którą zaśpiewali uczniowie: Magdalena Chomka i Mateusz Wysocki.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości