W Węgrowie w opuszczonym budynku przy ul. Podlaskiej wybuchł pożar.
OSP Węgrów została zadysponowana (23 czerwca) do pożaru w pustostanie na ul. Podlaskiej w Węgrowie. Pożar został szybko ugaszony i strażacy po około 40 minutach wrócili do swojej jednostki.
Fot. OSP Węgrów

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze