Dzisiaj - 19 grudnia na placu Sikorskiego o godz. 19. odbędzie się manifestacja w obronie wolności mediów.
Organizatorem akcji jest Komitet Obrony Demokracji.
Manifestacje organizowane są po tym jak sejmowa większość przyjęła w piątek nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, odrzucając tym samym weto Senatu. Teraz decyzja należy do prezydenta – czy stanie w obronie wolności mediów i wolności słowa?
Zmiany w ustawie uderzają w wolność słowa i prawo obywateli do rzetelnej informacji. Gdyby nie wolne media, o wszelkich aferach, przekrętach i kłamstwach rządzących obywatele nic by nie wiedzieli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!