Do końca przyszłeg tygodnia ma się zakończyć wymiana pojemników na odpady w Siedlcach w tzw. sektorze II, gdzie przetarg na odbiór śmieci wygrało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Węgrowie.
Do tej pory odpady w tym sektorze odbierał PUK. Wszystkie pojemniki znajdujące się na posesjach zostaną odebrane przez PUK, a firma z Węgrowa dostarczy tam swoje kosze.
Sektor II obejmuje m.in. ulice Starowiejską, Kazimierzowską i inne ulice w kierunku Mostostalu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze