Reklama

Wymiana pojemników na odpady/Wygrała firma z Węgrowa

Do końca przyszłeg tygodnia ma się zakończyć wymiana pojemników na odpady w Siedlcach w tzw. sektorze II, gdzie przetarg na odbiór śmieci wygrało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Węgrowie.

Do tej pory odpady w tym sektorze odbierał PUK. Wszystkie pojemniki znajdujące się na posesjach zostaną odebrane przez PUK, a firma z Węgrowa dostarczy tam swoje kosze.

Sektor II obejmuje m.in. ulice Starowiejską, Kazimierzowską i inne ulice w kierunku Mostostalu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości