Przed godziną 14 w Siedlcach, na ul. Brzeskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.
Ucierpiał kierujacy jednośladem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Informację, za którą dziekujemy „Bartkowi Młynarska”, potwierdziła siedlecka KMP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!